Różnorodne oferty firm taxówkarskich

Taksówka zwykle kojarzy nam się z prostym przejazdem z punktu A do punktu B. Dzwonimy po nią kiedy musimy się gdzieś szybko przemieścić, a nie mamy własnego samochodu lub z jakiegoś powodu nie możemy z niego skorzystać. Bardzo często jeździmy taksówką na lotnisko. To świetny wybór, bo dzięki temu nie musimy się martwić tym, gdzie zostawimy nasze auto na czas wakacji. Oczywiście są dostępne parkingi w okolicach lotniska, ale często wiążą się one z dodatkowymi kosztami i dużo bardziej opłaca nam się dojechać taksówką na lotnisko. Równie często decydujemy się na to, żeby zadzwonić po taxi, kiedy jesteśmy na imprezie. Dzięki temu możemy spokojnie pić alkohol i nie martwić się tym, jak wrócimy do domu.

Samochody należące do firmy taksówkarskiej Glob-Trans Taxi w Mielcu

Lokalne firmy taksówkarskie

Jednak te standardowe opcje to nie wszystko, co może zaoferować nam firma taksówkarska. Warto poznać niecodzienne usługi taksówkarskie, żeby wiedzieć, że zawsze będzie ktoś, kto pomoże nam w kryzysowej sytuacji. Firmy taksówkarskie nawet te lokalne, jak przykładowo Glob-Trans Taxi Mielec; ul. Dworcowa 8 lok. 15 39-300 Mielec; Tel: 536 217 217, często posiadają pośród swoich usług również te nietypowe, takie jak holowanie, dowóz zakupów, czy odwóz dzieci ze szkoły.

Niecodzienne usługi taksówkarskie

Holowanie i zakupy to jedna z usług, z których możemy skorzystać dzwoniąc po taksówkę. Jeśli nasze auto nagle zatrzyma się na drodze, musimy pamiętać o tym, że taksówkarz zawsze będzie w stanie nam pomóc. Bardzo często mają oni specjalne linki, które umożliwiają holowanie samochodu. Co prawda taka usługa będzie kosztować nas trochę więcej, niż tradycyjny przejazd, ale i tak mniej, niż pomoc drogowa. Taksówkarz będzie mógł przetransportować nasz samochód do naszego domu albo do mechanika. Dzięki temu nie będziemy musieli martwić się tym, że stoimy w jakimś miejscu, w którym możemy stwarzać niebezpieczeństwo na drodze. W dodatku możemy mieć pewność, że holowanie przez taksówkę będzie znacznie szybsze, niż przez pomoc drogową. Wystarczy popatrzeć jak wiele pojazdów jeździ po mieście. Wszystkie te samochody będą gotowe pomóc nam w kryzysowej sytuacji, jeśli tylko zamówimy takie niecodzienne usługi taksówkarskie.

Taxówki Glob-Trans Taxi w Mielcu

Dowóz zakupów przez taksówkę

Jednak holowanie to nie wszystko, bo taksówkarz może przywieźć też nasze zakupy. Tutaj mamy dwie opcje: albo sami robimy zakupy i dzwonimy po taksówkę, która zwiezie nas do domu, dzięki czemu nie będziemy musieli sami nieść ciężkich toreb, albo prosimy taksówkarza, żeby zrobił zakupy za nas. Wystarczy, że przedstawimy mu krótką listę rzeczy, które ma dla nas kupić, a on wybierze się za nas do sklepu i przywiezie do nas wszystko, co zamówiliśmy. Dzięki temu będziemy w stanie zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. A jak wyglądają koszty takiej usługi? To wszystko zależy od firmy, z której usług korzystamy. Z pewnością będziemy musieli zapłacić pewną prowizję od zakupów. Jeśli chodzi o koszty samego przejazdu, będzie to uzależnione od taryfy danej firmy. Często jednak jest tak, że dany przewoźnik nie będzie nic liczył za sam przejazd, a dowóz zakupów będzie nas kosztował tyle, co prowizja od produktów. Tutaj wszystko będzie już zależało od wartości przedmiotów, które chcemy kupić w ten sposób.

No thoughts on “Różnorodne oferty firm taxówkarskich”

Zostaw komentarz

In reply to Some User

Naciśnij F10, aby przełączyć w tryb pełnoekranowy.