Skip to main content

Karta paliwowa Moyl - także dla firm jednoosobowych

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej wymaga od nas stałego czuwania nad finansami naszej firmy. W końcu jesteśmy sami odpowiedzialni za to jak funkcjonuje nasze przedsiębiorstwo. Właśnie dlatego stale powinniśmy monitorować wydatki, jakie ponosimy. Szukanie rozwiązań pozwalających nam zaoszczędzić to ważny aspekt prowadzenia działalności. Jednym ze sposobów na oszczędzanie jest zakup karty paliwowej. Z tego udogodnienia mogą korzystać nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również małe firmy jednoosobowe.

Karta paliwowa dla jednoosobowej działalności

Karta paliwowa Moyl (www.moyl.pl), która znajduje się w ofercie firmy Moyl sp. z o.o., z siedzibą na ul. Sołtysowskiej 1, 31-589 Kraków (Tel: 799 719 888), oferuje swoje usługi dla firm jednoosobowych. Dzięki niej możemy zmniejszyć ponoszone koszty na tankowanie, ale również inne koszty związane z eksploatacją samochodów. Dzięki takim kartom jesteśmy w stanie znacznie usprawnić procesy związane z księgowością. Karta ułatwia wykonywanie również codziennych obowiązków podczas pracy. Wielu przedsiębiorców myśli, że karty paliwowe są przeznaczone wyłącznie dla dużych firm z bogatą flotą samochodów. Nie jest to jednak prawda. Można korzystać z tego rozwiązania niezależnie od wielkości firmy i od liczby posiadanych pojazdów. Dzięki takiej karcie możemy bez problemu płacić za usługi dostępne w naszej ofercie przy zachowaniu atrakcyjnych dodatków i ulg.

Co zrobić, aby pozyskać kartę paliwową?

Aby nabyć kartę paliwową, wystarczy wypełnić specjalny formularz. Podajemy w nim NIP, nazwę firmy oraz szacunkowe zużycie paliwa, oraz inne dane dotyczące eksploatacji pojazdu. Procedura jest prosta i nie powinna sprawić problemów. Kartę paliwową Moyl powinniśmy otrzymać w ciągu kilku dni od wypełnienia formularza. Plusem karty paliwowej od tej firmy jest to, że jej posiadanie nie wywiera na nas presji odnośnie ilości zakupowanego paliwa czy ilości posiadanych aut. Jest to więc idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców chcących zaoszczędzić na eksploatacji pojazdów.

Więcej informacji o karcie paliwowej i jej przedpłaconym charakterze, przeczytasz w artykule https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-prepaid-na-czym-polega-i-co-mozesz-dzieki-niej-zyskac, który znajduje się na blogu firmy Moyl i doskonale przedstawia omawianą tematykę. 

Dlaczego warto posiadać kartę paliwową?

Największa zaleta posiadania takiej karty jest oczywiście oszczędność przy zakupie paliwa. Można zaoszczędzić od 12 do 25 groszy na jednym litrze paliwa. Karta może również dać nam rabaty na różne akcesoria związane z samochodem. Drugim ważnym czynnikiem przemawiającym za posiadaniem karty paliwowej Moyl jest usprawnienie zarządzania finansami firmy. Będziemy mieć bowiem wgląd w dokładne dane na temat zakupionego paliwa oraz usług. Jest to znaczące usprawnienie w kwestii fakturowania. Oszczędza to także nasz czas, ponieważ nie będziemy musieli oczekiwać już na wydanie faktury na stacji. Zamiast tego otrzymacie jedną fakturę za cały miesiąc, co znacząco ułatwi zarządzanie fakturami w naszej firmie.

Karta paliwowa to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy chcącego zaoszczędzić pieniądze i czas. Jak wskazuje artykuł na stronie Moyl: https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-dla-jednoosobowej-firmy - rozmiar firmy nie ma znaczenia i każdy może nabyć na wyłączność własną kartę paliwową. Zdecydowanie warto jest, skorzystać z tego rozwiązania.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Paulina 4 miesięcy temu Jak szybko sprzedać stary samochód?
Od miesięcy nie mogę pozbyć się mojego grata. To chyba najwyższy czas, żeby skorzystać ze ...
Fajnie, że jest parę opcji dla właścicieli uszkodzonych aut, którzy chcieliby je sprzedać. Kiedyś to ...
Korzystałam ze skupu aut i muszę przyznać, że to naprawdę fajna opcja 😁 Zgadzam się ze wszystkim, ...