Skip to main content

Praca w Bolt - jak zostać kierowcą?

Dodaj komentarz

Dla wielu osób samochód to jedynie środek transportu żeby sprawnie dostać się na przykład do pracy. Potrafią oni wymienić olej, poradzić sobie z podstawowymi problemami, jak chociażby naładowanie akumulatora, ale na tym się kończy.

Praca w Bolt - kierowca taxi

Pracuj z pasją 

Istnieje jednak grupa osób, dla których samochód to coś więcej niż pojazd. Pasjonaci motoryzacji potrafią spędzać długie godziny w garażu na ulepszaniu czy naprawianiu pojazdu. Auto jest dla nich pasją, stylem życia. Często jeżdżą na zloty motoryzacyjne, gdzie prezentują swój samochód, a w domu spędzają długie godziny na forach tematycznych. Są na czasie ze wszystkimi nowinkami z branży, oglądają prezentacje nowych pojazdów i wszystko inne. Natomiast, to co może łączyć pierwszą i drugą grupę, to zamiłowanie do jazdy samochodem w sensie ogólnym.

Jak wygląda praca kierowcy Bolt?

Wiele osób kocha jeździć podczas dnia czy nocą, nawet bez celu, tylko tak po prostu żeby być w ruchu. Wiąże się to jednak z pewnymi wydatkami chociażby na paliwo, a przecież też zawsze coś może się zepsuć. Ale co gdyby istniał sposób żeby połączyć przyjemne z pożytecznym? Pasję do jeżdżenia samochodem z pracą za którą zarabiamy przyjemne pieniądze oraz satysfakcją z dojechania z punktu A do punktu B w dobrym czasie? Takie zadanie zwykle wykonuje kierowca taxi, ale nie o to mi chodzi. W końcu to nie jest wcale takie łatwe. Potrzebujemy licencji, szeregu badań i pozwoleń, a więc nie jest to coś "na już." Z pomocą przychodzi partner Bolt, który oferuje przyszłym kierowcom umowę o pracę, dbanie o wszelkie formalności i atrakcyjne benefity. 

Zarobki w OnlyGo jako kierowca Bolt

Skorzystaj z usług biura kierowców w Krakowie

Praca w Bolt to najlepszy wybór dla osób kochających jeździć. Jakie są wymagania? Banalnie proste, bo potrzebny nam jedynie smartphone i darmowa aplikacja, którą wystarczy pobrać na swój telefon. Czy potrzebujemy samochodu? Cóż, jest to coś, co na pewno zapewnia przewagę i ułatwia cały proces, jednak nie jest wymogiem. Partner Bolt, ma możliwość skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów, które spełniają wymogi firmy. Co dalej? Dalej wystarczy wyjechać na miasto, otworzyć aplikację i czekać na zlecenia. Cały proces polega na odebraniu zlecenia, przewiezienie pasażera z wyznaczonego, do docelowego punktu i poprawne odebranie płatności w gotówce lub online za pomocą aplikacji. Jeśli to co Cię interesuje to praca w Bolt Kraków warto zgłosić się do firmy OnlyGo, która pomoże w zatrudnieniu i zaoferuje dogodne warunki współpracy. Ze wszystkiego jesteśmy rozliczani tygodniowo na podstawie wykonanych zleceń i prowizji, które uzyskaliśmy. Rejestracja w aplikacji trwa zaledwie kilka minut, a jeździć możemy tyle, ile chcemy. Są kierowcy, którzy robią to tylko weekendowo oraz tacy, którzy kursują cały czas. Jest więc pełna dowolność, choć oczywiście zarobimy najwięcej jeżdżąc regularnie.

Praca w Bolt to najlepsza opcja, jaką może sobie wyobrazić szczególnie młody pasjonat motoryzacji. Połączenie pasji do jazdy samochodem z realnym zarobkiem, który pozwoli na kolejne to inwestycje w ukochane auto lub nawet wymianę nowego.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.